Události

Co je u nás nového?

Dock Home – BBQ balíčky

Máme pro vás parádní grilovací balíčky! Odnést si je můžete přímo od nás nebo objednat na e shopu. Připravili jsme vám i návod na grilování, který najdete ve stories na našem Instagramu a pak bude uložen ve výběru, takže se k němu můžete kdykoliv vracet. Tak hurá, to správné léto právě začíná!

California wine weeks

California Wine Weeks je tady! Až do konce června máte možnost ochutnat speciální kalifornská vína a taky tenhle parádní chod, vytvořený našim kuchařským týmem, extra pro tuhle akci. Přijďte ochutnat, moc se na vás těšíme!

Burger souboj

28/5 slavíme Mezinárodní den burgerů! Připravte se na velký BURGER SOUBOJ mezi našimi restauracemi Dock House VS Nejen Bistro Místo konání: Dock HouseStart: 28/5 12:00Rozhodčí: VY Těšte se, bude to bomba.

Velikonoce

Zdravíme všechny! Matěj, Petr a celý náš tým, vás zvou na naše DOCKonalé VELIKONOČNÍ HODY!Příští úterý vše odhalíme a bude i SOUTĚŽ na našem instagramu o tohle krásné menu, takže si nezapomeňte nastavit připomínku.

Valentýn

Už víte, kam vezmete svoji drahou polovičku na den zamilovaných? My to víme – přece K NÁM! Tenhle zážitek byste si neměli nechat ujít a co víc, právě teď si můžete o naše vymazlené valentýnské menu s párováním vín zasoutěžit na našem instagramu.

Mikuláš

Těšíte se na Mikuláše? My moc a letos přijde i k nám. V neděli 5.12. se koná náš tradiční mikulášský brunch!

Husa

Svatomartinské hodování se blíží a my jsme si pro vás připravili výtečnou nadílku v podobě degustačního menu. A nejen to! Máme hned dva bonusy. První je ten, že si můžete menu předobjednat přes náš e shop @choice.czech s 15% slevou a druhý je samozřejmě soutěž o degustační menu pro dvě osoby na našem instagramu.

ZAREZERVUJTE SI STŮL.

USPOŘÁDEJTE OSLAVU.

Ať už hledáte skvělé místo pro rodinný oběd, večeři s přáteli nebo libovolnou oslavu, nemusíte dál hledat. Jsme tady pro Vás.
Scroll to Top