O

NÁS

DOCKHOUSE

D

Dock (anglicky) neboli dok (česky), to je místo, obrazně a zjednodušeně řečeno, kde lodě nalézají klid a bezpečí. Přejeme si, abychom podobně klidným a bezpečným (a samosebou zároveň „chutným“) místem byli i my pro vás, ať už je důvod vaší návštěvy v DOCK HOUSE jakýkoliv.

O

Otevřený lávový gril je srdcem celé naší restaurace. Vůně masa, syčení ohně, záblesky plamenů, zkušený grill master, choreografie přípravy vašeho steaku… To jsou základní součásti konceptu DOCK HOUSE, kvůli kterým se naši zákazníci pravidelně vrací. Moc si vážíme přízně a důvěry vás všech.

C

Cokoliv si budete přát (v mezích zákona, samosebou), budeme se vám snažit splnit. Jsme tady pro vaše rodinné obědy, večeře či oslavy (svá dítka klidně odložte do dětského koutku, od toho v DOCK HOUSE přece je), pro vaše setkání s přáteli, s kolegy či s obchodními partnery, pro vaše firemní akce… Stačí říct – vaše přání jsou pro nás potěšením.

K

Každý všední den vám nabízíme jiné polední menu, samozřejmě zároveň s naší stálou nabídkou. Od předkrmů přes hlavní chody až po sladkou tečku. Zakládáme si na čerstvosti, sezónnosti a pestrosti. Byli bychom rádi, aby vám kuchyně v DOCK HOUSE nejen chutnala, ale aby vás také bavila a třeba i (příjemně, samozřejmě) překvapila.

H

Hovězí maso v prémiové kvalitě, to je naše DNA. Vybrané oblasti, vybraní dodavatelé, vybrané „cuty“. Stupeň propečení přesně dle vašeho požadavku. K tomu omáčka, příloha, salátek… Nedovedete si vybrat sami? My v DOCK HOUSE vám velmi rádi pomůžeme!

O

Od roku 2006, kdy byl DOCK HOUSE založen, jste u nás snědli a vypili desítky tun masa, vagóny zeleniny, lány obilí, cisterny piva, obří sudy vína… Snad můžeme říci, že jsme hrdí na to, že vám u nás chutná. A zároveň nás to zavazuje, avšak nikoliv svazuje.

U

Uvěřitelnost a opravdovost, to jsou další z hodnot, které vyznáváme. V DOCK HOUSE na vás nečeká „kostka ve skluzu“ či makromolekulární kuchyně popírající zákony přírody. Chtěli bychom být vaším parťákem. A na parťáka je přece spoleh, už jen proto, že nemá potřebu si na něco hrát.

S

Sortiment nápojů za naším jídelním menu snad nikterak nezaostává. Kvalitní vína, od „základních“ až po špičkové a raritní. Postřižinské pivo z Dalešického pivovaru. Vlastní ochucené pálenky. Pestrobarevná paleta domácích limonád vyráběných přímo v DOCK HOUSE pro vaše osvěžení a ochlazení či naopak zahřátí.

E

Energie máme téměř vždy na rozdávání a pro tým v DOCK HOUSE je práce radostí. Jasně, i my jsme jenom lidi a asi to zní i jako klišé, ale přijďte k nám a uvidíte, ucítíte a ochutnáte sami. Moc se na vás těšíme!

Zuzana
Blažejovská

Generální manažerka

Dock House je mým druhým domovem. Přála bych si, aby jim byl i pro vás.

Vratislav
Oehm

Šéfkuchař

Těšíme se na vás. Přijďte se přesvědčit, že „to“ děláme rádi.

Michal
Reiniš

Manažer

Můj prastrýc Jean Reno víno pouze pije. Já vínu, na rozdíl od něj, i rozumím. Těším se, až ochutnáte společně se mnou.

Matěj
Rábl

Zástupce šéfkuchaře

Grillmaster je jako dirigent. Naši hosté jsou obecentsvo. Věřím, že vám náš repertoár bude chutnat.

DOCK HOUSE

na třech stránkách?

Scroll to Top